?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next EntryТурция введёт усиленный контроль за судами, заходящими в порты Крыма. Об этом сообщила в Facebook пресс-секретарь генерального прокурора Украины Юрия Луценко Лариса Сарган.

Она отметила, что по итогам визита Луценко в Анкару торгово-промышленная палата Турции направила всем субъектам морских перевозок и портового бизнеса письмо с требованием «принять меры с учётом внешней политики страны, связанной с ограничениями, наложенными на заходы судов в порты Крыма».

Кроме того, она заявила о введении жёсткой системы контроля со стороны Турции, которая предусматривает право запросить у судов документы о выходе из последнего порта и записи бортового журнала.

«Более того, руководство порта должно получить письменное обязательство в форме «Настоящим мы заявляем и подтверждаем, что последней точкой отбытия этого судна, которое обращается к нашему порту, не является крымский порт, оно не следует из этого порта в крымские», — подчеркнула Сарган.

Ранее депутат Верховной рады от партии «Народный фронт» Андрей Тетерук предложил создать вокруг Крыма «токсичную атмосферу», чтобы пресечь торговлю полуострова с Турцией. RT
Лариса Сарган

"За результатами візиту Генерального прокурора України Юрія Луценка до Анкари 6 жовтня 2017 року керівництво палати судноплавства торговельно-промислової палати Туреччини спрямувало всім суб’єктам морських перевезень та портового бізнесу циркулярного листа «Визначені принципи судноплавства у регіонах Чорного моря і Криму», в якому йдеться про необхідність «вжити запобіжні заходи з урахуванням зовнішньої політики нашої країни, пов’язаної з обмеженнями, накладеними на заходи суден у порти Криму».
Турецьким портам, морським агентам, операторам та судновласникам офіційно повідомляється про те, що «судна, що прибувають з регіону Криму і його портів, не пропускаються у нашу країну (Туреччину), а дозвіл на відплиття з портів цього регіону не надається».
Крім того, запроваджується жорстка система контролю. «Контроль забезпечується шляхом запиту від суден документів про вихід з останнього порту, а також записів бортового журналу щодо виходу з останнього порту, для супроводу суб’єкта під час повідомлення керівництвом портів про прибуття суден з чорноморських портів, а також проводиться контроль через використання усіх доступних систем і відкритих ресурсів (AIS тощо) для перевірки того факту, що кораблі прибули з вказаних портів… Більше того, керівництво порту повинне отримати письмове зобов’язання у формі «Цим ми заявляємо і підтверджуємо, що останньою точкою відбуття цього судна, яке звертається до нашого порту, не є кримський порт, воно не прямує з цього порту у кримські, жодні дії не вчиняються щодо мита, портових і торгових документів, що мають на собі позначку «Крим»… У разі встановлення протилежного факту щодо будь-чого вказаного вище, усі портові витрати і юридична відповідальність лягає на наш орган».
Повідомляється також, що цей контроль та супровід проводиться особисто керівництвом кожного турецького порту. Запровадження такої процедури є наслідком поширеної практики, коли судна-порушники останнім часом масово вказують турецьким морським та портовим органам неправдиву інформацію про порти призначення.
Особливо зазначається, що «ці дії застосовуються повністю і без винятків, незважаючи на власника, прапори суден і те, є вони завантаженими, чи ні.»
За умов виконання цього припису, турецькі портові органи можуть впливати на всі без винятку судна, що прямують протокою Босфор.
Нагадаю, що наприкінці вересня Генпрокурор Луценко в ході візиту до Анкари провів ряд офіційних зустрічей, зокрема в міністерстві юстиції Туреччини, а також зустрівся із Головним прокурором Анкари.
Сторони обговорювали правову взаємодію і співпрацю щодо запобігання та припинення постійних порушень Росією норм міжнародного морського права, а також незаконні морські зв'язки із окупованим Кримом"


З.Ы. Удивляет лишь способность укропов выкладывать важную информацию в соц. сетях. Так наше ФСБ без работы оставят.

Ранее, 11 августа 2017 года Турция не одобряет санкции, введенные Европейским Союзом против России за аннексию Крыма.
Об этом в интервью изданию Türkiye 11 августа заявил министр иностранных дел Турции Мевлют Чавушоглу, сообщает Hurriyet Daily News. "Турция раньше много страдала из-за санкций. Санкции против наших соседей и партнеров причинили серьезный ущерб нашей экономике. Поэтому, когда мы слышим о санкциях, мы не суетимся необдуманно в отношении их. Мы обдумываем, можем ли мы найти другие способы решения проблем", - заявил он.

"Именно поэтому мы не присоединились к санкциям против России, и мы отдаем предпочтение политическому привлечению и диалогу", - добавил глава МИД Турции.Recent Posts from This Journal

Buy for 20 tokens
Buy promo for minimal price.

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
doct0r_nikatin
Oct. 12th, 2017 08:43 pm (UTC)
Путин послал Эрдогана узнать, что сказали сша Пете
по поводу украины. То что сша планируют про украину,
Путин и так в курсе. Нужно было узнать, что сша
сказали Пете. Эрдоган был очень близок к провалу,
уснул.
(В ПАСЕ ведь тоже был аншлаг, но две трети уснули
под трибунами, агента Эрдогана это конечно не оправдывает))
rurik_l
Oct. 13th, 2017 11:52 am (UTC)
Слабак оказался?
( 2 comments — Leave a comment )

Profile

rurik_l
rurik-l

Latest Month

Powered by LiveJournal.com
Designed by Paulina Bozek